אודותינו

מרצפות פקיעין... יוקרה מהצעד הראשון

   יוקרה מהצעד הראשון זו לא רק סיסמה שמלווה שנים רבות את מפעלי אחים עאמר, זוהי עובדה הבאה לידי ביטוי בכל תחומי ההתמחות של החברה החל מתחום הבניה והריצוף ועד לאיכויות הניכרות בקרמיקה והגרניט פורצלן 

הניסיון

 מפעלי "אחים עאמר" החלו לצעוד בדרך להצלחה לפני כארבעים וחמש שנים. פעילות החברה בימים ההם התמקדה בריהוט ביתי (כשהשינוע וההובלה התבצעו בעזרת גמלים וחמורים). ההקפדה על עבודה מקצועית, איכות החומרים ושרות ללא פשרות סללו את דרכו של אב המשפחה לפתוח עסקים נוספים וביניהם מפעל למרצפות בשנת 1978 . חבר בלשכת המסחר בחיפה משנת 1990. חבר בהתאחדות הקבלנים ובהתאחדות בעלי מלאכה 

 

האיכות

 שנים של ניסיון, איכות חסרת פשרות ועיצוב מרהיב של כל אריח, הפכו את "מרצפות פקיעין" לשם דבר בעולם הריצוף. מרצפות פקיעין מתמחים בייצור מרצפות מאבן מקומית ומיובאת מטובי יצרני הקרמיקה והגרניט בעולם.

לחברה בלעדיות לייצוג רוב המפעלים היוקרתיים והמובילים בתחום זה ברחבי תבל – ספרד, איטליה, טורקיה, סין ועוד. 

למעלה מעשרים ושמונה שנות מוניטין בענף, בשילוב המיכון הכי חדיש בארץ, מפעילים מקצועיים ופיקוח קפדני של מכון התקנים הישראלי ובקרת איכות של ת"י ISO 9001:2000 , מבטיחים לכל לקוח ולקוח מגוון רחב של מוצרים איכותיים מכל הצבעים והסגנונות.

כל תהליך הייצור נעשה ע"י המכשור המתקדם בעולם ללא מעורבת יד אדם, פרט לשלב המיון המבוצע בבדיקה קפדנית מחמירה לכל מוצר ומוצר.

המכשור החדיש העומד לרשות החברה מאפשר מידות מדויקות ופיזור אחיד לאריח, המקנה לו דרגת גימור גבוהה ומושלמת.

 

המבחר

 מלבד המבחר העשיר של המרצפות העומדות לרשותכם תוכלו להשלים את עיצוב הבית עם מגוון רחב של מקלחונים, אבזרי אמבט, כלים סניטאריים, כיורים, אסלות, ברזים ועוד.

 

המקצועיות

לקהל המקצועי-קבלנים, מהנדסים, אדריכלים ומעצבים ממתינה מחלקת עסקים אשר ייחודה בתפירת חבילה המותאמת באופן אישי לכל אחד ואחד. במחלקה זו תמצא צוות מיומן, מחלקה הנדסית ומעצב פנים עם מודעות למגבלות המיוחדות (טכניות וכלכליות) של כל פרויקט. צי הרכב העומד לרשות החברה, מבטיח הספקה במינימום זמן ולכל רחבי הארץ.  

 

            בשורה התחתונה: כבר מהצעד הראשון במרצפות פקיעין תדעו שעשיתם צעד חכם. 

חברת הבניה - בונים על מפעלי אחים עאמר

חברת אחים עאמר בניה שיווק והחזקות בע"מ הוקמה בשנת 1990. החברה צברה נכון להיום הצלחות מרשימות בתחום הבניה , התשתיות והפיתוח.

 

חברת פקפלסט בע"מ 

נאגדה ונרשמה כחברה פרטית בע"מ בתחילת פברואר 2011, ומהווה אחת מקבוצת החברות של מפעלי אחים עאמר. הממוקם באזור התעשייה במג'דל שמס.
המפעל מתמחה ביצור אריזות חד פעמיות מפלסטיק לפירות, ירקות ולמוצרי מזון אחרים.

להלן אתר החברה  www.pkplast.com 

Granite Tile